برگزاری جلسه ستاد بزگداشت ارتحال مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی شهرستان سیمرغ به ریاست فرماندار شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سیمرغ جلسه ستاد بزرگداشت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی صبح روز دوشنبه 20 دی ماه 95 به ریاست فرج اله یداله پور فرماندار شهرستان در فرمانداری تشکیل شد .
در ابتدای این جلسه فرج اله یداله پور فرماندار شهرستان ضمن عرض تسلیت به مناسبت رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلح نظام اظهار داشت : حقیقتاً بعد از ارتحال حضرت امام (ره) خبر ارتحال آیت الله هاشمی سنگین ترین خبر برای ملت شریف ایران بوده است و از ایشان بعنوان یکی از پایه های نظام و انقلاب جمهوری اسلامی یاد کرد .
فرماندار شهرستان سیمرغ در وصف شخصیت این عالم فقید اظهار داشت : آیت الله هاشمی یکی از خدمتگزاران صدیق امام ، رهبری و نظام جمهوری اسلامی بود که حتی تا ساعات پایانی عمر پربرکتشان در جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام در حال خدمتگزاری به ملت شریف ایران بوده است و تردیدی در این نیست که قطعاً بعد از فوت ایشان شخصیتشان بیشتر شناخته خواهد شد.
وی در ادامه از مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی بعنوان مظلوم ترین شخص پس از مرحوم آیت الله بهشتی یاد کرد و علی رغم تخریب هایی که بر علیه این عالم فقید شد قطعاً ملت قدرشناس ایران در مراسم تشییع جنازه ایشان حضور بی سابقه خواهند داشت و در ادامه گفت : صاحب عزای اصلی این مصیبت مقام معظم رهبری است چرا که یار باهوش ، وفادار و 59 ساله شان را از دست دادند.
سپس فرماندار شهرستان سیمرغ اظهار کرد : قطعاً مردم شریف شهرستان سیمرغ در راستای قدردانی از خدمات بزرگان کشورشان سنگ تمام خواهند گذاشت و در پایان گفت : امیدوارم خداوند روح این بزرگ مرد را با ارواح پاک و مطهر همه شهدا ، امام شهیدان محشور بفرمایند . ان شاءا...

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

ورود به سایتارزیابی عملکرد