فرماندار سيمرغ در جمع نمازگزاران جمعه شهرستان؛ خنثی سازی نقشه ایران هراسی و شیعه هراسی از دستاوردهاي مهم دولت است

فرج اله یداله پور  در جمع نماز نمازگزاران جمعه شهرستان سيمرغ  اظهار داشت: یکی از دستاوردهای مهم دولت تدبیر و امید خنثی سازی نقشه ایران هراسی و شیعه هراسی بوده است .
فرماندار شهرستان سیمرغ در ابتدای سخنان خود خلاصه ای از اقدامات 3 ساله دولت تدبیر و امید را برای نمازگزاران تشريح كرد و اظهار داشت: یکی از دستاوردهای مهم دولت تدبیر و امید در طول این سه سال تغییر نگاه عمومی دنیا نسبت به جمهوری اسلامی ایران و خنثی سازی ایران هراسی و شیعه هراسی با انتخاب سیاست سازنده تعامل با دنیا بجای تقابل بوده است .وی در ادامه گفت : رسیدن به توافق هسته ای در عرصه بین المللی نیز از خدمات دولت تدبیر و امید بوده است.  
فرماندار شهرستان سیمرغ با اشاره به دستاوردهای خوب دولت در داخل کشور  اظهار داشت: کاهش نرخ  تورم از 40 درصد به زیر 10 درصد  و آرامش اقتصادی و ثبات در بازار ، افزایش نرخ رشد اقتصاد و همچنین اجرای طرح تحول سلامت و کاهش هزینه های درمان برای بیماران از جمله خدمات خوب دولت برای ملت شریف ایران اسلامی می باشد.
فرماندار شهرستان سیمرغ، یداله پور ضمن اشاره به اقدامات بسیار خوب دولت تدبیر و امید در این شهرستان افزود :  همزمان با هفته دولت 24 پروژه عمرانی با اعتبار 107  میلیارد ریال  افتتاح و بهره برداری قرار گرفته است .

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

ورود به سایتارزیابی عملکرد